Mw. C.E. (Corrianne) de Vries - Keegstra

E-mail:

directie@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

directie

Dinsdag:

directie

Woensdag:

 

Donderdag:

directie 

Vrijdag:

 




Mw. D. (Daniëlle) Rorije

E-mail:

drorije@knorel-epe.nl
(kanjer-specialist)

Aanwezig:

 

Maandag:

groep 1/2

Dinsdag:

groep 1/2

Woensdag:

 

Donderdag:

 

Vrijdag:

 




Mw. M. (Marjorie) van den Brink

E-mail:

mbrink@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

 

Dinsdag:

 

Woensdag:

groep 1/2

Donderdag:

groep 1/2

Vrijdag:

groep 1/2




Mw. M. (Melanie) Dijkgraaf - Draaijer

E-mail:

mdijkgraaf@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

groep 3/4

Dinsdag:

groep 3/4

Woensdag:

groep 8

Donderdag:

 

Vrijdag:

 




Mw. M. Marjan Rouwenhort - Polak

E-mail:

mrouwenhorst@knorel-epe.nl
(cultuur-coördinator)

Aanwezig:

 

Maandag:

 

Dinsdag:

 

Woensdag:

groep 3/4

Donderdag:

groep 3/4

Vrijdag:

groep 3/4




Dhr. W. (Wim) Hulsman

E-mail:

whulsman@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

groep 5/7

Dinsdag:

groep 5/7

Woensdag:

groep 5/7

Donderdag:

groep 5/7

Vrijdag:

groep 5/7 ('s ochtends)




Mw. E. (Eva) Brinkman

E-mail:

ebrinkman@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

groep 6

Dinsdag:

groep 6

Woensdag:

 

Donderdag:

 

Vrijdag:

 





Mw. A. (Adrie) Kranendonk - Montizaan

E-mail:

akranendonk@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

 

Dinsdag:

 

Woensdag:

groep 6

Donderdag:

groep 6

Vrijdag:

groep 6




Mw. M. (Mattine) Koetsier

E-mail:

mkoetsier@knorel-epe.nl
(reken-coördinator)

Aanwezig:

 

Maandag:

groep 8

Dinsdag:

groep 8

Woensdag:

diverse taken

Donderdag:

groep 8

Vrijdag:

groep 8






Mw. B. (Belinda) van der Waaij

E-mail:

bwaaij@knorel-epe.nl
(NT2)

Aanwezig:

 

Maandag:

-

Dinsdag:

-

Woensdag:

NT2

Donderdag:

NT2

Vrijdag:

NT2






Mw. G. (Greet) van der Craats

E-mail:

gcraats@knorel-epe.nl
(NT2)

Aanwezig:

 

Maandag:

NT2

Dinsdag:

NT2

Woensdag:

-

Donderdag:

-

Vrijdag:

-





Mw. E. (Elsbeth) van der Ziel - Smit

E-mail:

ib@knorel-epe.nl
(intern begeleider)

Aanwezig:

 

Maandag:

-

Dinsdag:

intern begeleider

Woensdag:

intern begeleider

Donderdag:

-

Vrijdag:

management taken





Mw. A. (Anouk) Steerneman

E-mail:

asteerneman@stichting-procon.nl
(vakleerkracht gym)

Aanwezig:

 

Maandag:

's middags

Dinsdag:

 

Woensdag:

 

Donderdag:

's middags

Vrijdag:

's middags





Mw. W. (Wilma) van Huffelen - Wolters

E-mail:

wvanhuffelen@knorel-epe.nl
(schoolassistente)

Aanwezig:

 

Maandag:

ochtend

Dinsdag:

hele dag

Woensdag:

ochtend

Donderdag:

-

Vrijdag:

tot 10:30






Mw. G. (Greet) van Bolhuis - Karrenbelt

E-mail:

gvanbolhuis@stichting-procon.nl
(administratie)

Aanwezig:

 

Maandag:

's middags

Dinsdag:

 

Woensdag:

 

Donderdag:

 

Vrijdag:

 




 

Dhr. J. J. (Jaap) Naaijer

E-mail:

jnaayer@knorel-epe.nl
(onderwijsassistent, ICT-coördinator)

Aanwezig:

 

Maandag:

groep 6

Dinsdag:

groep 6

Woensdag:

groep 6

Donderdag:

groep 6

Vrijdag:

groep 6





 

Mw. L. (Lisanne) van Ravenhorst

E-mail:

lravenhorst@knorel-epe.nl
(onderwijsassistent)

Aanwezig:

 

Maandag:

ochtend

Dinsdag:

ochtend

Woensdag:

ochtend

Donderdag:

ochtend

Vrijdag:

ochtend



 

Dhr. M. (Martin) Spiering

E-mail:

mspiering@knorel-epe.nl
(leerkracht, invalpoule)

Aanwezig:

 

Maandag:

 

Dinsdag:

invalwerkzaamheden

Woensdag:

invalwerkzaamheden

Donderdag:

invalwerkzaamheden

Vrijdag:

invalwerkzaamheden