Mw. C.E. (Corrianne) de Vries - Keegstra

E-mail:

directie@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

directie

Dinsdag:

directie

Woensdag:

 

Donderdag:

directie

Vrijdag:

 




Mw. D. (Daniëlle) Rorije

E-mail:

drorije@knorel-epe.nl
(kanjer-specialist)

Aanwezig:

 

Maandag:

groep 1/2

Dinsdag:

groep 1/2

Woensdag:

 

Donderdag:

 

Vrijdag:

 




Mw. M. (Marjorie) van den Brink - Beekhuis

E-mail:

mbrink@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

 

Dinsdag:

 

Woensdag:

groep 1/2

Donderdag:

groep 1/2

Vrijdag:

groep 1/2




Mw. M. (Melanie) Dijkgraaf - Draaijer

E-mail:

mdijkgraaf@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

groep 3

Dinsdag:

groep 3

Woensdag:

 

Donderdag:

 

Vrijdag:

 




Mw. M. Marjan Rouwenhort - Polak

E-mail:

mrouwenhorst@knorel-epe.nl
(cultuur-coördinator)

Aanwezig:

 

Maandag:

 

Dinsdag:

 

Woensdag:

groep 3

Donderdag:

groep 3

Vrijdag:

groep 3




Dhr. W. (Wim) Hulsman

E-mail:

whulsman@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

bovenbouw B

Dinsdag:

bovenbouw B

Woensdag:

bovenbouw B

Donderdag:

bovenbouw B

Vrijdag:

bovenbouw B ('s ochtends)




Mw. E. (Eva) Brinkman

E-mail:

ebrinkman@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

bovenbouw A

Dinsdag:

bovenbouw A

Woensdag:

 

Donderdag:

 

Vrijdag:

 





Mw. A. (Adrie) Kranendonk - Montizaan

E-mail:

akranendonk@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

 

Dinsdag:

 

Woensdag:

bovenbouw A

Donderdag:

bovenbouw A

Vrijdag:

bovenbouw A




Mw. A. (Avital) Veldman-Jansen

E-mail:

ajansen@knorel-epe.nl

Aanwezig:

 

Maandag:

groep 4/5

Dinsdag:

groep 4/5

Woensdag:

groep 4/5

Donderdag:

 

Vrijdag:

 




Mw. M. (Mattine) Koetsier

E-mail:

mkoetsier@knorel-epe.nl
(reken-coördinator)

Aanwezig:

 

Maandag:


Dinsdag:


Woensdag:

 

Donderdag:

groep 4/5

Vrijdag:

groep 4/5





Mw. B. (Belinda) van der Waaij

E-mail:

bwaaij@stichting-procon.nl
(NT2)

Aanwezig:

 

Maandag:

NT2

Dinsdag:

NT2

Woensdag:

NT2

Donderdag:

NT2

Vrijdag:

NT2 ('s ochtends)





Mw. E. (Elsbeth) van der Ziel - Smit

E-mail:

ib@knorel-epe.nl
(intern begeleider)

Aanwezig:

 

Maandag:

-

Dinsdag:

intern begeleider

Woensdag:

intern begeleider

Donderdag:

-

Vrijdag:

management taken




Mw. W. (Wilma) van Huffelen - Wolters

E-mail:

wvanhuffelen@knorel-epe.nl
(schoolassistente)

Aanwezig:

 

Maandag:

ochtend

Dinsdag:

hele dag

Woensdag:

-

Donderdag:

hele dag

Vrijdag:

-






Mw. G. (Greet) van Bolhuis - Karrenbelt

E-mail:

gvanbolhuis@stichting-procon.nl
(administratie)

Aanwezig:

 

Maandag:

's middags

Dinsdag:

 

Woensdag:

 

Donderdag:

 

Vrijdag:

 



 

Mw. L. (Lisanne) van Ravenhorst

E-mail:

lravenhorst@knorel-epe.nl
(onderwijsassistent)

Aanwezig:

 

Maandag:

bovenbouw A/B

Dinsdag:

bovenbouw A/B

Woensdag:

bovenbouw A/B

Donderdag:

bovenbouw A/B

Vrijdag:

bovenbouw A/B


   Dhr. D. (Dennis) Jolink
 E-mail  djolink@stichting-procon.nl
(vakleerkracht bewegingsonderwijs)
 Aanwezig:  
 Maandag:  groep 3, 4, 7 en 8 ('s middags)
 Dinsdag:  
 Woensdag:  
 Donderdag:  groep 3, 4, 5 en NT2 ('s middags)
 Vrijdag:  Bovenbouw A en Bovenbouw B


 

Dhr. M. (Martin) Spiering

E-mail:

mspiering@knorel-epe.nl
(leerkracht, invalpoule)

Aanwezig:

 

Maandag:

 

Dinsdag:

invalwerkzaamheden

Woensdag:

invalwerkzaamheden

Donderdag:

invalwerkzaamheden

Vrijdag:

invalwerkzaamheden


 

Mw. M. (Marieke) Tjabringa - Van Brugge

E-mail:


(ondersteuning van kinderen die door thuisonderwijs leerachterstand hebben)

Aanwezig:

 

Maandag:

ondersteuning

Dinsdag:

ondersteuning

Woensdag:

 

Donderdag:

ondersteuning

Vrijdag: